| Allexandra19 a întrebat:

Cine doreste sa isi cumpere produsele preferate Avon cu reducere? Poti primi produse chiar gratuit! Cine vrea detalii?

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Ce inseamna chiar gratuit? de la o anumita suma?

| Allexandra19 explică (pentru costan):

De exemplu la o comanda de 140 lei primesti GRATUIT 1 rimel, un luciu si o oja! +15% reducere la produsele comandate.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns (pentru Allexandra19):

Si nu iesi in pierdere asa? .....sau crezi ca ai prea multe produse sa le dai...

4 răspunsuri:
| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Gratuit nu prea ai cum sa dai ca tu iesi in pierderewinking

| Allexandra19 explică (pentru Anutza_Munny_1995):

Ba da, ai cum! la o comanda de 140 lei primesti GRATUIT, GARANTAT 1 rimel, 1 luciu de buze si 1 oja! +15%REDUCERE la produsele comandate