| Xoniii a întrebat:

Cine imi da cel mai bun raspuns primeste FUNDA. Deci probllema mea este urmatoarea timp de 5 ani mi-am ros unghiile acum mi le-am lasat sa imi creasca, dar ele nu cresc normal cresc indreptate in sus, varful se indreapta in sus. am folosit diferite metode, de taierea colturilor, de taierea in nu stiu ce mod a cuticulilor, NIMIC, dati-mi un sfat, ceva, nu stiu sa nu le mai am asa. mersi
Funda :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mereu sa le tai si sa le pilesti pana se obisnuiesc. Si exista lac amar la farmacie daca iti mai vine sa le rozi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema ca a mea
Si eu le-am lasat sa creasca putinstraight face
Am sa le mentin la un nevel micut si la le dau cu oja...
Mari mari nu o sa le ai niciodatasad
pa-pa

| GinGinHan a răspuns:

Nu ai ce sa le faci daca te-a mancat in dos sa le mananci 5 ani asa ramai cu ele dar totusi ar exista o metoda, incearca sa le tai timp de o luna pentru ca unghia o sa creasca si o sa iti creasca normal si nu le mai roade...

| LittlePunk a răspuns:

Are dreptate.Altceva nu mai poti face decat sa le tai mereu, poate si poate si-or reveni.Si cand iti vine sa rozi ceve... abtine-te.