| Siclovan_Adela_1993 a întrebat:

Cine imi da niste descriei pentru niste poze cu o fata mai micuta (sora mea)?

Răspuns Câştigător
| deeeeeeeeeeeeeeeeeeea a răspuns:

Fetele sunt precum matematica, nu le intelegi decat atunci cand faci exercitii!

Interesant cum de fiecare data cand descoperim cheia succesului, cineva schimba lacatul.

Cand te-am vazut prima data a fost ca si cum m-a lovit un tren oprit in statie.

Te-as asculta atunci cand vorbesti, dar tu ai gloante in cuvinte.

Am ascuns atat de bine fericirea sa nu mi-o fure altii, ca nu o mai gasesc nici eu.

Oamenii construiesc si vorbesc despre lucruri minunate, pacat ca uneori fac rau.

¨Niciodata nu te pune cu omul prost, pentru ca are mintea odihnita¨...