| LOADING █████████99% a întrebat:

Buna kiss.
Baii voi nu v-ati saturat de fetitele astea "suferindelaughing"de 9-10 ani, care isi pun statusuri de corazon+cocalarime excesiva, care isi doresc din toata inima o relatie cu "baiatul ideal"? Un exemplu destul de clar : vizionam un hi5 si vad o poza cu o fata langa brad, langa cadouri.papusi si alte alea. Ok, nimic ciudat.Sa vad mai tarziu poze cu ea in bustiera si boxeri, pe trotuar in fata casei, poze cu "bothik" si descriei precum "eu sunt fata de pus in rama nu`s ca orice panarama, fite, gesturi si tupeu, asta e talentu` meu, ma gandesc numai la tine, nu mai are rost viata fara tine"si lista mai poate continuastraight face.
Deci va rog frumos, daca fetita aia avea 9 ani, e prea bine.Eu am 14 ani da` mi se face rau doar cand ma gandesc sa fii fost eu la varsta ei asa.Cred ca nu mai lasam papusa din mana toata ziua oh go on.
Voi ce parere aveti despre aceste fiinte indurerate, doborate de dragoste?

Răspuns Câştigător
| kris666 a răspuns:

Of, doamne, doamne, mie mi se pare trist cand vad atat de multa prostiesad big grin. Eu am 15 ani si toata lumea spune despre generatia noastra chestii de genu "of, copii astia stau numai pe net" si bla, bla. Cand ma uit la copiii de acum mi se pare ca generatia noastra chiar e oklaughing Eu sunt ingrozita cand ma uit la pustoaicele de 9/ 10 ani de care spui tu, la varsta lor inca imi doream sa primesc de craciun, de la parinti, o papusa (ca in reclama de la tvtongue). Daca aceste copile isi pun astfel de poze pe hi5... fetele din generatia de peste 5 ani, sa zicem, vor aparea dezbracate?:O. Sunt inca copii si ar fi cazul sa se bucure de copilarie atat cat mai pot, mai tarziu vor aparea adevaratele probleme... si atunci sa le vedem devil, dar nu cred ca pers astea sunt capabila sa simta ce e dragostea adevarata nici atunci cand dau de eabig grin. Ele sunt niste "suferintsze" laughing
Damn it. Get a life, girls!

16 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Doborate de dragoste? Glumesti, nu! Parintii lor s-au implicat prea mult in viata lor, au facut greseala de a le spune ca ele sunt totul, ele sunt cele mai importante si atunci ele au perceput ca tot universul se invarte in jurul lor.
Ceea ce este drept, gasesc intrebari legate de acest gen de statusuri si oricand am ocazia, nu ezit sa le spun 2 vorbe!
Concluzia este ca vor si ele sa fie fotomodele. dar de fapt sunt grase, urate, analfabete si neintegrate socil care duc lipsa de atentie si doresc sa atraga atentia cu sunculitele lor de papusi unicate.

| Laviy a răspuns:

Eu si acum ma mai uit la desenelaughing Dapai la 9 ani, atuncea ma gandeam num asa ies pe afara sa ma joc cu prietenii mei si asa mai departe. Fetele astea vor sa para mai mature si isi rateaza copilaria. Care e cea mai frumoasa perioada a vietii, atuncea nu ai obligatii sau asa ceva. Ai destul timp sa fi matur si adolescent.

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, sunt suferinte rau. Eu am 15 ani juma si pe facebook tot o comenteaza o pitaca, pana la urma i.am dat un raspuns si am facut. o sa taca si i-am zis sa se uite la desene, dupa am scos-o din prieteni.
Cum zici tu ''doborate de dragoste'' la 9 ani, sunt penibile, eu la varsta lor vorba ta, eram cu papusile, cu desenele, nu. mi faceam probleme din astea.
byeehappy!

| dariaelena a răspuns:

Tineretul avanseaza an de anlaughing in curand cred ca o fetita de 9-10 ani o sa'si puna acceasi intrebare cu referinta la una de 5-8 anilaughinglaughing glumeam doar, in concluzie asta e parerea mea tineretul avanseaza din ce in ce mai mult spre maturizarea fortata.In loc sa isi vada de copilaria lor le vor sa iubeasca si sa fie maturelaughinglaughing ceea ce e destul de ridicolbig grin

| micutzadominatoare a răspuns:

Am aceeasi parere ca si tine laughing
=x

| micutzadominatoare a răspuns:

Ce zici eu cum sunt >? http://ionitzaandreea96.hi5.com lasmai un com ca sati va d si eu hi5;))

| KissStarDee a răspuns:

Eu am 13 ani si la varsta aia nici in casa nu stateam in bustiera si boxeri si faza cu dragoste ma intreb la varsta aia ce dragoste poate exista intre copii? eu ma jucam cu papusile si nici la papusile mele nu exista asa ceva, eu faceam concursuri cine e mai frumoasa, concursuri de miss, papusi cantarete si cu circuri, concursuri de animale dar nu cu sarutari si din astea, cand vezi un copil de 9-10 ani cu atatea figuri in cap razi de nu mai potitongue

| yubitikata a răspuns:

Offff...copii din ziua d azi nu prea mai au copilarie nu este asa?

| sabilopod a răspuns:

Eu la 9 ani nici nu stiam ce-i aia bustiera laughing si foloseam calcu numa ca sa desenez inimioare in paint laughing ce vremuri...

| blackshinystar a răspuns:

Si eu am tot 14 ani si am aceeasi parere.Si eu la 9 ani eram cu desene, papusi, benzi desenate alea alea ca un copil ok as putea zice.
Are mama in lista de messenger pe fiica unor prieteni de familie de 10 ani. avea status ceva in genu ca dragoastea i grea, despartirea si mai si dar cea mai grea e uitarea. Mi-am dat ochii peste cap deodata cu mama.
Parerea mea e ca fac ce vad la unele si din ce in ce mai multe din pacate fâţe din ziua de azi xD...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13ani si, o parere proasta despre astfel de specimene. Ele au vazut la tenenovela lu maica'sa ca e frumos sa-ti fluturi sanii si fundu pe strada... straight face Cunosc o fata care la 11 ani si'a facut poza la 'organu sexual' si a inceput sa o arate prin incinta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 9 ani si stiam ce ii ala ciclcu si bustiera si cred ca aceste fete asteapta "unu"care sa le ofticerolling on the floor asta e singura propunereelaughing pana la 10 11 ani m-am jucata ca papushile si acum m-as juca daaaaa nu potlaughing...glm

| Nowingsangel a răspuns:

Pff. Eu m-am jucat cu papusile pana la 12 ani. Dar totusi, frate, la 9 ani poze in bustiera si boxeri? :o Lumea asta sufera din ce in ce mai mult.

| LauraSauLura a răspuns:

laughing)) exact, și zic ca suferă din dragoste, noi sufeream ca ne pierdeam Tom și Jerry laughing copiii din ziua de azi

| DeniNico123 a răspuns:

1)nu toti copiii sunt asa2)frate,dar voi toate/toti de aici parca ati fi fot "sfinti/sfinte" cand erati mici 3)e adevarata chestia pe care o spui tu dar presupun ca daca eu am 10 ani nu pot sa spun si eu ca e adevarat ca doar na, toate fetele de 9-10 ani "sunt doborate de dragoste"nu?

| MIRUNA_3089 a răspuns:

Eu am in clasa o fata de genu' asta...am 12 ani si eu si ea.doamneee si isi pune poze la avatar cu ea in chiloti si bustiera cum ai zis si u despre acea fata si are si a avut multi iubiti cu care s-a sarutat.cel putin asa zice ea si am si vazut-o cand se pupa in curtea scolii cu un baiat cu 1 an mai mare ca ea anul trecut in clasa a4a deci fata asta e chiar exagerata...si nu mintsad e o generatie d toth rasu' din pacatesad