| dragoilidia a întrebat:

Cine imi da si mie o idee de jocuri? Adica jocuri, e pentru o prietena careia ii vine in vizita cea ma buna prietena si are 9 ani. Cele mai frumoase idei de jocuri primeste funda.Sa fie multe dar foarte multe! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Baba oarba, ascunselea, mima, poate sa deseneze impreuna, sa dansezi, sa cante, adevar sau provocare, jocuri educative, carti daca stie, remi gasesti multe activitati chiar daca nu sunt jocuri pot sa isi faca ungile sau sa se macheze sau alt ceva... Sper ca te-am putut ajuta
kiss big grin

| dragoilidia explică (pentru SimonaQs):

Am sa incerc.ma mai gandesc despre fundita.

| SimonaQs a răspuns (pentru dragoilidia):

Puteti sa va jucati si pe afara? :d

| dragoilidia explică (pentru SimonaQs):

Nu eu ma joc si o prietena de-a mea s normal ca se joaca si afar.se joaca cu bulagarii.cati ani ai?

| SimonaQs a răspuns (pentru dragoilidia):

Am inteles ca nu te joci tu dar afara poti sa te joci cu mingea (ai mai multe optiuni ) afara si de aia am intrebat (13)

| dragoilidia explică (pentru SimonaQs):

Ma da la noi ninge1

| SimonaQs a răspuns (pentru dragoilidia):

Pai pot sa se dea cu sania sa faca oameni de zapada ingerasi... laughing)

| dragoilidia explică (pentru SimonaQs):

Asta miine o vor face!

9 răspunsuri:
| 90AnnaLove89 a răspuns:

Winx cele mai bune jocuri de fete de 9 ani crede-ma soramea numai jocuri winx joaca.

| dragoilidia explică (pentru 90AnnaLove89):

Ma refer la ascunselea, prinselea de astea.nu la Winx.dar mersi.