| secretsisecret a întrebat:

Cine imi ghiceste numele din smallworlds primeste

Răspuns Câştigător
| secretutza a răspuns:

Irina Cine.Asa te cheama draga prietena. fundita?

13 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

SI PE MN ma cheama an apropo, cred ca...ana?

| andragrigoras2000 a răspuns:

Ana,smallworlds,ani,love,sau ai un nume care cuprinde si cifre.nu stiu ce sa zic.am zis si eu asa.noi nu avem de unde sa stim ce nume ai uhlaughing

| secretsisecret explică:

Mai incercati!big grin

| secretsisecret explică:

Pentru ca nu joci si iti dau un sfat acolo nu poti sa iti pui numarul care vrei tu til pun aia in functie de cat de folosit e numelehappy va mai las putin dar daca nu ghiciti il spun eu

| secretsisecret explică:

Avem un castigator. bine nu o sa mai pun!

| secretsisecret explică:

Mnml ai fost aproape de fostul meu nume!

| MeGustaaa a răspuns:

Andutza andy

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Jesica ana sau ana jesica...

| SMALLWORLDS a răspuns:

Vand cont smallworlds cl 195 la doar 10000 gold pentru delalii add new.smallworlds

| marianOLr a răspuns (pentru SMALLWORLDS):

Ai facebook?

| marianOLr a răspuns (pentru SMALLWORLDS):

Ai facebook sa vorbim?

| DeeAndrEeA a răspuns:

Ana, te rog sa nu mai pui intrebari din astea. nu avem noi de unde sa ghicim ce nume ai tu pe smallworlds si nu te ajuta cu nimica daca ghiceste cineva! asta e un site care pui intrebari si ceri ajutor daca ai probleme in viata reala sau mai stiu eu ce.

| cristi2531 a răspuns:

Ana