| yourgirl a întrebat:

Cine stie cum se fac asa bucle http://static.naturallycurly.com/wp-content/uploads/2011 /08/curlydown.jpg
dau funda :)

3 răspunsuri:
| DeutzZa96 a răspuns:

Buna! eu imi fac mereu, adevarul e ca este o treaba migaloasa iti ia ceva timp, eu le fac cu placa iau cateva suvite de par si o pensula sau un pix. si rasucesc parul pe acea pensula apoi vin cu placa catevva secundee pupiiici

| yourgirl explică (pentru DeutzZa96):

Dar pensula nu conteaza de care e?"? ca am citit pe un site ca trebuie sa fie din lemn fiidca daca e din plastica pot avea un accident neasteptat...
?

| 1a2b3c4d a răspuns:

Eu imi pun parul pe niste fasi de hartie dar mai grose si il infasori dupa hartia aia si apoi o rasucesti ca sa nu se desfaca si te culci cu el k dimineata cand te scoli asa o sa il ai... sper ca ti-am fost de folos