| Mikasa a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia din ultma reclama de la NIVEA? Aia cu NIVEA diamond gloss.

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IFfgwg_0RAQ cum spuneam dar pentru reclama au scos mix si au bagat doar versurile si putin din negativ!

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Cred ca se numea California King Bed daca vorbim despre aceeasi reclama!

| BassHunter13 a răspuns:

Dj Tiesto - Sparkles asta este cea din reclama dar varianta din Germania poate ii tot acea...inca nu am vazut video cu cea din Romania

| BassHunter13 a răspuns:

Tocmai ce am vazut reclama...da si este vorba de Dj Tiesto-Sparkles

| BassHunter13 a răspuns (pentru BassHunter13):

Http://www.youtube.com/watch?v=IFfgwg_0RAQ cum spuneam dar pentru reclama au scos mix si au bagat doar versurile si putin din negativ!

| Zozolika a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nhBorPm6JjQ poate asta, nu stiu sigur?