| Puppi a întrebat:

Cine stie de unde imi pot cumpara tenisi Se7en(gen Conversi)? Acord

Răspuns Câştigător
| pucca5872 a răspuns:

Daca esti Bucuresteanca, cel mai usor ii gasesti la magazinele cu articole ieftine(se gasesc peste tot...crede-ma), la bucur obor(e un... centru comercial din sectorul 2). Daca nu esti din Bucuresti, la fel, in magazinele cu articole ieftinebig grin
te rog, da-mi funditahappy

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Http://www.craiovaforum.ro/incaltaminte/vand-tenesi-seven-659859.html

vand tenesi seven
marimea 42 noi noutzi in cutie pret 40 ron

Date de contact:
Numar de telefon: 0767066720
Adresa e-mail sau IM: mary_koko

| ThinkPinkBb a răspuns:

Din Auchan, gasesti un magazin se7en, de acolo mi-am luat eu niste tenesi u 25 lei suuperlove struckhappy

| Puppi explică:

Un site de preferat