| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna in ce fel de magazine pot gasi vopsea pentru spancene(maro deschis)sau in farmacii? sau in reviste cum ar fi yves rocher sau oriflame? si la ce pret. funda la cine stie sa imi spuna exact

5 răspunsuri:
| dya12 a răspuns:

Deci! poti gasi peste tot creion de sprancene, chiar eu am cumparat din revista de la AVON acum 3 zile si este fff bun imi place aceeasi culoare care o vrei u, si vrei sa stii pretul >: 6 lei deci ff ieftin mie imi place mult thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| IloveCats a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Este o vopsea, costa gen 10 lei si e ungureasca.Nu stiu cum se cheama.

Răspuns utilizator avertizat
| IloveCats a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Eu am cumparat pentru cineva si era o.alimentara thinking