| anna93 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi ciorapi albi lungi grosi(pentru iarna)?

Răspuns Câştigător
| Andreea19Alina a răspuns:

Deci eu mi-am luat ieri o pereche negri destul de grosi si cu niste modele superbe.Dar mai erau si pe alb si gri. Daca esti din Iasi poti sa-ti iei de la Carrefour Felicia, daca nu vezi poate ca gasesti si in alte centre comerciale.Succes!

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

La Oriflame vor fi in ainuarie acestia http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22468, au si pe rosu

| giorgyana99 a răspuns:

La magazin laughinglaughing
Tu nu gandesti logic?