| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa-mi spuna si mie cum este maite perroni tunsa. vreau sa ma tund si eu ca ea si nu stiu cum este tunsa. va multumesc!

2 răspunsuri:
| mihaela_7915 a răspuns:

Http://www.fanpix.net/picture-gallery/965/1650965-maite-perroni-picture.htm asa arata maite acum.tokmai ce a terminat filmarile la filmul,, fructul oprit''. pup

| MaiteHoney a răspuns:

Maite are o tunsoare foarte simpla in prezent, are parul drept la varfuri iar in fata este putin tuns in scari.Acum joaca in telenovela Cachito de cielo! te poti uita pe net dar si pe acasa tv sa o vezi!