| anonim_4396 a întrebat:

Cizme inalte, ce alegeti : - fermoar sau sireturi?

10 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

Eu cred ca cizmele inaltee arata mai bine cu fermoarhappy in schimb ghetelee sau botinele arataa super cu sireturi(cred ca ai vazut acel gen de ghete/botinee cu platformaa...etc) Astaa e parerea mea, bineinteles exista si exceptii.thinking

| warmheart10 a răspuns:

Sireturi desigurhappyconfera un look super si mai sofisticat

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Fermoar e mai simpluwinking

| SwettyCat a răspuns:

Buna! sireturi!

| Metamorphose a răspuns:

Șireturii...DĂĂ...preferatele mele :X mi se pare ca chiar arată asa cum trebuie sa arate:* pupic!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cizme fara fermoar si fara siret, peste genunchi.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Fermoar

| raducebotari a răspuns:

Sireturi deoarece fermoarul se strica foarte usor.

| Maria343 a răspuns:

Niste cizme fara toc, inalte si cu sireturi in spate pana la jumatatea piciorului love struck superbe

| PiersicutaS a răspuns:

Depinde. 1) daca te intereseaza rapiditatea la incaltat/descaltat: fermoarul e cea mai buna alegere; 2)sireturile pot fi mai aspectuoase, dar necesita mai mult timp. Depinde si de model. Din punctul meu de vedere, fermoarul e cea mai potrivita alegere! E mai elegant.