| anonim_4396 a întrebat:

Sezonul asta v-ati cumparat ghete/cizme cu fermoar sau sireturi?

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mi-am cumparat ghete cu sireturi in spate, foarte faine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cizme cu fermuar.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ghete de munte cu fermoar.

| Kidu a răspuns:

Ale mele n-au nici sireturi nici fermoar.
se introduc pe picior simplu.hee hee

| viki a răspuns:

Ale mele nu au nici fermoar, nici sireturi. tongue
Sunt simple, dar dragute.happy

| naty_3185 a răspuns:

Ale mele au femuar

| StaRmAgiC a răspuns:

Nu dar abia astept sa imi cumpar cizme albe...geaca alba...caciula alba de puf..si manusi rosibig grin

| Aurelia a răspuns:

Nu, eu nu port decat iarna ghete/cizmebig grin Toamna port doar adidasi, simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...eu mi-am luat unele albe cu puf alb mult si unele negre cu fermoar si un pic de blanita... pop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le-am cumparat din timp, ca sa le ofer cuiva, au fost cu mult mai ieftine, la inceputul lui septembrie, au si FERMOAR si au si SIRETURI in acelasi timp