| elutzagty a întrebat:

Cizmele alea roz din imitatie de piele intoarsa sunt de pitipoanca?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Cizme din imitatie de piele de culoare ROZ. Ce ar mai fi de comentat?

8 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa judecam omul dupa haine.
dar depinde in ce combinatie le porti
daca mai iei si o fusta si scurta si o bluza cu vedere,atunci da.
trebuie sa fii inventiva in asa fel incat sa nu dai in vulgar
dar ai putea alege o alta culoare, spre exemplu albastru, negru(merge la orice)

| blueangel99 a răspuns:

Nu cred. Fiecare are dreptul să îşi ia ce fel de cizme vrea.

| RazzyFUnik a răspuns:

Nu prea
a fi pitipoanca in primul rand se refera la comportament caracter limbaj si gandire

| negru30 a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Si imbracaminte nu? - scuze ca te intreb dar ele mai si gandesc?

| doarEu001 a răspuns:

Nu neaparat.depinde foarte mult de atitudine, comportament si de multe altele ca sa fi considerata o pitipoanca.trebuie sa ai grija la ce le asorteziwinking fi pe pace, nu trebuie sa fi neaparat pitzi ca sa porti niste cizme roz.

| florentttina a răspuns:

Nu neaparat, depinde cu ce le combini

| FataOreo a răspuns:

Nu, daca le porti cu STIL.

| Elsiane a răspuns:

Depinde după persoană, dacă îți plac imitațiile de piele la cizme... sigur că nu, păi cam atât pot să zic.