| lavinia92 a întrebat:

Credeti ca Bianca Dragusanu este urata? Eu o cred o fata perfecta! Parerea voastra ma intereseaza! Raspunde la intrebareeeee!

16 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Mai degraba o fata perfect tunata. O fata frumoasa este o fata cat mai naturala, fara silicoane, operatii estetice, buze injectate, sprancene tatuate, etc.
In final, cred ca Bianca era si poate inca mai este foarte complexata de felul cum arata inainte si de aceea a recurs la imbunatatirile mentionate mai sus. Perfectiunea practic nu exista. Perfectiunea nu este pentru toti la fel, fiecare are alte standarde si asteptari. happy

| redrosegirl a răspuns:

Bianca Dragusanu=Pitipoanca de Dorobanti!

| ioanaioana a răspuns:

Mie imi place de ea, e o fata foarte frumoasa

| nom a răspuns:

E una din cele mai frumoase femei din Romania

| madamadalinuta a răspuns:

Sincer raised eyebrows :].
mai bine sa fi bety cea urata decat sa fii ca si ea. e toata operatii estetice. dar gusturile nu se discuta :]

| adelina_4148 a răspuns:

Este o fata tare frumoasa! chiar ce mai frumoasa de pe la noi pot spune! Este sigura pe ea, increzatoare (se vede cu ochiul liber) si cel mai important stie cum sa profite de frumusetea ei, corpul ei perfect! Bravo ei ca sia facut operatii estetice si a ajuns unde si a propunhappy bravo ei s o tina tot asa happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E frumoasa acum dar acu cativa ani arata ca dracu
are prea multe fite

| Raluciii_3242 a răspuns:

Eu am vazut-o pe Bianca si live la mare, si sincer este foarte frumoasa. Atunci era si abia vopsita si ii statea chiar foarte bine. Eu nu am cea mai buna parere despre ea, dar trebuie sa recunosc ca arata foarte bine.

| Alle3xandra a răspuns:

Parerea mea este ca Bianca este una dintre cele mai frumoase femei din Romania happy Si ce daca e siliconata sau ca are operatii estetice? Orice femeie are dreptul sa fie frumoasa thinking Asa si cu ea... Chiar daca acum arata mult mai bine decat era inainte, bravo eiwinking Inseamna ca e o femeie care stie ce vrea si stie sa se mentina happy

| crissu_9850 a răspuns:

Beahhh...e extrasiliconata.din cap pana in picioaresad o avea ea chip de papusika.da cand te gandesti cat de siliconata e si multe alte operatii estetice,...ti se face scarbastraight face

| iuby a răspuns:

E superba, dar...trucata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prelucrata, asta conteaza. Daca era naturala poate ziceam ca e, dar asa, siliconata si mai stiu eu ce, nu e decat o pitipoanca by Romania, tarata in cotidian de o vedeta "mai mare" decat ea la vremea aia.
E o papusa Barbie, asta nu e frumusete naturala.O fi ea "frumoasa" la exterior, dar creier nu prea are, respect de sine nici nu mai zic, si chiar daca se cauta de astea gen ea, plastifiate, ar fi o idiotenie sa nu recunoastem ca se face de ras oriunde/oricand.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place, este adevarat ca atunci cand faci parte din televiziunea imaginea ta se va schimba din ce in ce mai mult in spre bine.
Mie nu imi place cum arata, daca e sa ma iau cum arata inainte mi se pare o fata frumoasa acum, dar daca e sa pun o fata naturala, nemachiata pe langa ea cu siguranta vei alege fata naturala pentru restul vietii si papusile pentru aventuri.

| xlmpq a răspuns:

Nu cred ca e urata, dar plasticul nu e perfect laughing

| alin4096 a răspuns:

Daca se machiaza este frumoasa, daca nu, nu este frumoasa! De fapt asa-s toate vedetele, sunt foarte frumoase si par "perfecte", dar in realitate nu-i asa! Uite aici cateva exemple http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| denisa_4886 a răspuns:

Intradevar este ca o papusa mi-ar placea sa arat ca ea, dar ea nu este asa cu adevarat chiar am vazut niste poze i inainte sa isi faca operatile arata ca dracu si asata nu ii frumusetia ei este trucata orcine daca isi face niste operati ar putea arata ca ea.