| Kmk123 a întrebat:

După părerea voastră. pe cine credeți că alege burlăcița [ bianca drăgușanu]? \:d/

2 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

Eu zic. ca pe cel care a cerut.o in casatorie. asta ar fi 1... sh 2. ii da naibiii p toti sh se marita cu adrian cristea. xDhee hee

| SunShine_6784 a răspuns:

Daca chiar va alege pe cineva eu cred ca instructorul acela de fitness e norocosul, adica se potrivesc de minune dupa parerea mea si varsta lui e perfecta pentru Bianca! Dar si Dumitriu Andrei din Bacau e frumos!