| Lolylol55 a întrebat:

Credeti ca daca imi cumpar adidasi Nike Air Max, dar nu originali, se rup repede? Adica nu m-ar tine ceva timp?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

O sa tina mult numai daca sunt din piele, marca NU conteaza daca e original sau NU, important sa fie din piele, daca nu-s din piele n-o sa tina mult... Bafta!

| Ajuttot a răspuns:

Da se rup ia-ti originali de aici mai ieftini http://bit.ly/1TYMghm

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Pentru protectia banilor dvs, va recomandam sa cumparati produse originale.
Produsele contrafacute nu corespund normelor de calitate impuse de producatorul unui produs original.

O zi buna!
www.shop-sport.ro

| alexandrungureanu a răspuns:

Air max sunt foarte rezistenti

| Lolylol55 explică (pentru alexandrungureanu):

Stiu ca originalii sunt, dar ma gandeam sa imi iau fake pentru ca piciorul meu este inca in crestere si nu are rost sa dau atatia bani ca la anul viitor sa nu imi mai fie buni.