| JustyIsMyLove a întrebat:

Credeti ca Jennifer Stone (Harper din "Magicienii din Waverly Place) este grasa?

20 răspunsuri:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Nu, de fapt, e nelucrat sa zic asa. Poate si putin peste limita normala de greutate dar in principal nu prea a practicat sport.

| krlla a răspuns:

Este draguta si plinuta.

| Kesha1428 a răspuns:

Putin...happy

| CandyTetris a răspuns:

Nu e atat ca e plinuta cat ca nu are forme(are niste picioare foarte groase, nu are talie s.a.).

| swgirl a răspuns:

Nu este foarte grasa, dar nici corp de model nu are.intr-una cauvat, are greutatea potrivita inaltimii ei.

| ToxicEcstasy a răspuns:

Nici chiar grasa, sa spunem ca e putin mai plinuta.

| Ana94 a răspuns:

Nu mi se pare grasă.E puţin mai plinuţă dar nu grasă.Mie mi se pare OK.

| AleDia a răspuns:

Nu e chiar grasa

| NuImiPunNume a răspuns:

Putin dar nu foarte tare, dar este putina diferenta fata de Selena Gomez (alex).

| AleGsZ a răspuns:

Din cate am vazut,este ceva mai scunda, deci NU este grasa, este foarte bine proportionata.

| Andrei07565486 a răspuns:

Nu e grasa, acum depinde de fiecare cu parerea lui,, un om gras ar fi, ori sa aiba fundul gigant, ori sani, ori burta, ea este putin mai "facuta" decat celelalte laughing

| ritza200 a răspuns:

Nu asta doar ca o face celulita sa para ea grasa... fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate este putin solida dar e tare simpatica

| LaChatte a răspuns:

Da putin dar parca poarta bluze mulate si pare ca putin

| 1People a răspuns:

Putin dolofana da nu grasa

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Nu e grasa.Mai degraba plinuta.

| ionutzshadow a răspuns:

Este plinuta dar nu prea se observa burta sau fundul

| GabyShiAtat a răspuns:

Da! Comparo cu alex (selena gomez)

| addyaddy63 a răspuns:

Da... fundita?

| BBbumMMyYy a răspuns:

Ditaimai animalu straight face