| jess179 a întrebat:

Credeti ca mi-ar sta bine blonda avand parul saten deschis si ochii verzi?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ai tenul deschis, îți stă foarte bine, mai ales că nu va fi o schimbare majoră având în vedere că ai părul șaten deschis.
Baftă!

3 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Cauți un accesoriu care să te facă să ieși în evidență? Atunci, ai noroc.
http://facute-de-mana.blogspot.ro/

| OanaVlad a răspuns:

Depinde de ten... si eu as vrea sa ma fac blonda... am aceleasi culori ca tine la par si ochiwinking

| MsLady a răspuns:

Da da.
Dar ai grija sa nu ai tenul inchis ca nu iti sta bine deloc. Si ai putea daca te faci blonda sa iti faci si niste suvite la baza firelor. Ar fi superb.