| Deea_4962 a întrebat:

Credeti ca mi-ar sta bine bruneta? Eu am ochii verzi si un ten foarte deschis, iar parul meu natural e un saten deschis.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai cuminte că te îmbătrânește foarte mult, rămâi tot pe culoare caldă, deschisă!
Pa, pa.

| alinoovsky a răspuns:

Salut! Nu vreau sa fiu rautacioasa,vreau doar sa te ajut. Daca te vopsesti bruneta o sa pari mai "batrana", mai matura, deoarece tu spui ca ai un ten foarte deschis. Daca vrei sa te vopsesti o nuanta mai inchisa poti sa incerci ciocolatiu :http://www.divahair.ro/images/speciale/poze_17102007/coafuri3_diva.jpg Sau un saten mai inchis :http://www.kissnews.ro/wp-content/uploads/2007/10/paris.jpg
Sper ca te-am ajutat!

| deedee_3754 a răspuns:

Daca ai tenul deschis nu cred ca ti-ar sta bine uite cauta aici: fetelamoda.blogspot.com

| Dollicious a răspuns:

Din descrierea ta, cred ca ti-ar sta foarte bine bruneta, din mom ce ai un ten deschis happy

| sabilopod a răspuns:

Photoshopeata-ti o poza in care sa-ti faci parul brunet si vezi cum iti sta...

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da.o sa iti stea bine.
exact asa is eu:ochii verzi, ten deschis, si parul` satenhee hee tongue.
si m-am facut bruneta.si imi sta bine.mie imi place foarte mult cum imi sta.