| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o sa se prinda blond pe parul meu saten deschis? E prima oara cand il vopsesc si nu vreau sa il decolorez mai intai.Cam asa vreau sa fie http://www.facebook.com/....../photo.php Voua v-a iesit blond fara decolorare? Ce vopsea sau ce nuanta trebuie sa folosesc sau ce sfaturi imi dati? funda

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Tu stii cel mai bine!

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

Nu stiu ca inca nu m-am vopsit.De asta intreb...

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti satena si apoi te faci blonda e ok, parerea mea cred ca te va "prinde".

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

Nu la asta m-am referit, in mod normal daca te vopsesti blond peste saten nu se prinde, iese un fel de roscat sau nu iese nimic dar stiu ca sunt si cazuri fericite in care s-a obtinut culoarea dorita si deci parul nu mai necesita decolorare.Eu speram ca cineva a incercat si o sa-mi dea niste sfaturi in legatura cu vopseaua pe care trebuie sa o folosesc.Mersi oricum pentru raspuns!

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, iti doresc succes.

Răspuns utilizator avertizat