| Magic a întrebat:

Credeti ca o vaduva neagra este inspaimantatoare (costumul ideal)pentru Halloween?

7 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Da nail biting

| Marry:X a răspuns:

Buna. Cred ca ai face ravagiilaughing. Sincer cei care te-ar vedea ar trage o sperietura groaznica.Pa pa:*

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca e un costum potrivit. big grin

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Hohohodevil cred ca da! dar costumul meu de dracula va va da pe spatebatting eyelashes! o sa ma visati promytblushing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un costum in forma de dovleac sau un costum cu scooby doo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cat de cat am fost si eu si credeti-ma am castigat premiul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca ar arata super si inspimanator. Tin-o tot asa.