| Dennise150 a întrebat:

Credeti ca pe baieti ii deranjeaza buzele mari? Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| allemyl a răspuns:

Cred ca le plac, nu cred ca cele cu botox de un kg, dar cele mai naturale, da.Pentru ca o fata cu buzele mari pare mai feminina si, cica, saruta mai bine.Nu stiu exact, dar asta e parerea mea tongue happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TomaKa1900 a răspuns:

Sincer, nu prea...Colegii mei se uita de la gat in jos laughing rar la fata(sunt genul ala)

| supermari10 a răspuns:

Pai da depinde poti sa fi urata si cu buze mari poti fi frumoasa si cu buze mari depinde ce baiat e daca e unu big grinbig grin nu se uita la aspect fizic. FUNDA?

| ingerashuu a răspuns:

Nu,absolut deloc. majoritatea baietilor li se pare sexy ca fetele sa aiba buzele mari ( bine, nu exagerat de mari ) big grin Dar Nu-ti fa griji, fii sigura pe tine!

| bapuiaiaodata a răspuns:

Ie.