| painkilleeer a întrebat:

Credeti ca pentru banchet e potrivita o rochie lunga pana in pamant?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este potrivita

| BiuL a răspuns:

Da. Si eu asa am avut la banchetul de la facultate. La banchetul de a 12a si a 8a am avut insa rochie scurta.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar.
Mai mica e mai bine.

| 456deea a răspuns:

Ar fi super dar depinde cum arata si daca ti se potriveste!winking

| painkilleeer explică (pentru 456deea):

Pai eu am ceva burtica si la rochie scurta nici nu m-am gandit pentru ma gandesc ca nu o sa-mi stea bine si ma gandeam ca rochia lunga e mai potrivita pentru mine.

| sti11ness a răspuns:

Depinde de forma corpului tau. daca ai picioare frumoase, de ce sa nu le expui. Rochiile lungi dau mai multa eleganta dar in acelasi timp te fac sa pari adulta. O rochie scurta iti scoate in evidenta varsta, te face sa pari mai joviala.

| painkilleeer explică (pentru sti11ness):

Pai......nu prea am picioare prea frumoase deci de aceea ma gandeam la una lunga. Chiar nu as vrea sa-mi arat picioarele care, dupa parerea mea, sunt grase.

| aandraa98 a răspuns:

Da este foarte potrivita, avand in vedere ca rochiile lungi sunt rochii de seara si sunt si foarte elgante.

| rararararara a răspuns:

Dupa parerea mea da, fiind ca ele sunt : foarte elegante si sunt potrivite pentru astfel de petrecere

| mada3187 a răspuns:

Desigur ♥ eu asa am purtat. Acestea sunt divine: http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......-aleg.html