| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca pentru prima zi de scoala este prea mult o fusta scurta? Mie imi place cum im sta in fuste fiindca sunt inalta si am si picioarele lungi dar ma gandesc ca pentru scoala o fusta scurta este putin cam prea mult. Oricum imi este frica s nu imi patez reputatia de elev si model dar vreau sa raman si ca un elevde gasca.

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

Fusta scurta all the way. Esti fata de ce sa nu te mandresti cu ce iti place cel mai mult la tine. Daca ai scurt jos, completeaza cu ceva mai lung/acoperit sus.

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Fusta scurta, atata timp cat nu e prea scurta si stramta, poate fi purtata si la scoala.Pentru a avea un aspect decent, combin-o cu pantofi cu talpa joasa, maiou cu flori si jacheta de blugi :*
Sper ca te-am putut ajuta! wave

| BlackListed a răspuns:

Daca iei o fustita mult prea scurta vei atrage atentia profesorilor in mode negativ asupra ta. Poti fii o eleva de gasca imbracandu-te normal ca pentru o zii de scoala, pentru mine cel putin nu imbracamintea ma ajuta sa-mi aleg gascawinking Totusi nu uita... Omul face haina Nu haina pe om. Have fun

| Bogdannn96 a răspuns:

Depinde cu cu ce te imbraci de la brau in sus. Incearca sa nu iesi in evidenta, o sa te simti jenata.