| tocool4u a întrebat:

Credeti ca se potriveste o vesta de blugi deschisa la culoare cu blugi inchisi la culoare?

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da se potriveste pentru ca nu se asorteaza niciodata o nuanta de jeans cu nuanta de vesta de blug, sau geaca de blugwinking; acestea trebuie sa fie diferite.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DahappySe potriveste si inca foarte binelove struck

| Arthur a răspuns:

happydepinde de textura materialelor.sa nu aiba diferente vivibile intre ele, care bat la ochi

| pam_pam a răspuns:

Dimpotriva, diferenta de nuante trebuie sa fie mare. Nu se mai poarta costumele de blugi, si de aceea, trebuie sa fie cat mai diferite. Personal, nu imi place sa combin blug cu blug, si majoritatea designerilor nu recomanda. Cred ca la ce spui tu, as purta niste cizme maro (nu conteaza daca blugii sunt negrii sau gri si vesta la fel) si nelipsita geanta xxl! big grin Pentru un efect mai bun, dedesubtul vestei poti purta o bluzita care sa fie o combinatie de culori intre cea a vestei si cea a pantalonilor, sau ceva tipator. Daca cizmele ar fi maro, si geanta la fel, ar merge un violet neutru sau ocru. Bafta! Traiasca moda, hainele, si culorile, atata timp cat nu alcatuiesc un curcubeu kitschos! big grin

| Munchkin a răspuns:

Da, se potriveşte. Doar să nu fie foarte mare diferenţa dintre nuanţe.

| viki a răspuns:

Da, de ce nu?happy

| byabb a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ne asortam meiwinking
Sigur se potrivesc
Si un tricou mai colorat si ai o tinuta destul de cool
xoxo
by Dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti iei un tricou alb sau negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar depinde de textura materialului

| Madsan a răspuns:

Uite poti sa te inspiri din cum e imbracat modelul asta.
https://www.bravosport.ro/......ssics.html