| TimonSiPumba a întrebat:

Azi mi-am cumparat o camasa de blugi care este asa mai deschisa, cu mai mult alb nu stiu cum sa zic big grin si cand am ajuns acasa am observat ca blugii sunt ceva mai inchisi decat camasa. Credeti ca e urat? eu mi-as cumpara si alti blugi.

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Atunci o sa arate chiar bine.Se asorteaza ca nuantele sa fie putin mai diferite.Sa le porti sanatos.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa schimbi camasa... funda?

| DanielVălean a răspuns:

Nu cred ca e urat, ba chiar e foarte frumos ca sa se asorteze culorile au nevoie de mai deschise altele inchise intelegi? Deci nu, nu-ti lua altii pentru ca sunt buni aia.

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.O sa arati foarte bine, ai nevoie de contrasthee heeDoar nu esti la uniformahee heenu? :*

| TimonSiPumba explică (pentru ShadowGhost):

Camasa este cv de genu, cu mai mult alb si modele https://www.google.ro/......ps?/search

Blugii cam asa https://www.google.ro/......ps?/search

| ShadowGhost a răspuns (pentru TimonSiPumba):

Atunci o sa arate chiar bine.Se asorteaza ca nuantele sa fie putin mai diferite.Sa le porti sanatos.

| Georg13 a răspuns:

Din contra, mi se pare mai frumos ca nuantele sa difere putin happy.