| alyxuta5 a întrebat:

Cu ce as putea asorta un sacou rosu in carouri in genul celui din imagine?
http://static.fashionup.ro/imagini/produse/mici/9133red_ extra.jpg

Ceva sugestii,

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Este un sacou clasic! Merge perfect la blugi( indiferent de culoare) astfel adopti stilul casual!
Poti folosi cu incredere cele trei combinatii de culori ale sacoului: ceva rosu, alb sau negru( camasa, tricou sau bluzita).

5 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

E uniforma la scoala? @_@

| alyxuta5 explică (pentru Azazea):

Nu

| Azazea a răspuns (pentru alyxuta5):

Pai nu te supara pe mine, dar daca nu ai 40 de ani, atunci iti sugerez sa il arunci...

| Naturelle a răspuns:

O camasa crem, pantaloni turcoaz sau verde neon

| mendor a răspuns:

Cu ceva pe dedesubt alb.