| d3utzsa a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau pe gene ca sa imi creasca mai mari?

am vazut ca unele fete au genele foarte mari, si daca se mai dau si cu rimel le ajung pana la sprancene:X

vreau si eu sa mai imi creasca dar nu stiu cu ce sa ma dausad

am auzit ca este bun uleiul de ricin! a incercat cineva? si daca este bun cam in cat timp se vede diferenta?

5 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Bună.Probabil fetele alea aveau extensii sau asa de la natura.
Da, uleiul de ricin e bun, eu il folosesc.
Daca il vei folosi regulat, rezultatele se vor vedea in 2-3 saptamani.
El intareste, indeseste si mareste genele.
Numai bine, pa.

| LoOran_1745 a răspuns:

Eu le am foarte mari si uneori ma enerveaza, nu pot sa port niciodata ochelari de soare pentru ca nu imi dau voie sa clipesc si este incomod, dar din cate stiu uleiul de ricin. Oricum cred ca esti frunoasa si fara gene lungi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca au gene false pentru ca nu are cum sa le creasca ff mult
deci poti incerca cu uleiul de racin: LEIUL DE RICIN. Pentru gene dese si lungi, aplica zilnic un tratament cu ulei de ricin. Stimuleaza procesul de regenerare a genelor si le intareste pe cele existente. Aplica un strat subtire de ulei de ricin pe gene si sprancene seara, inainte de culcare. Poti folosi un betisor cu vata inmuiat in ulei de ricin sau o periuta curata, de la o mascara mai veche. Dimineata, foloseste un demachiant neuleios ca sa indepartezi produsul. Daca simti usturime sau mancarime in jurul ochilor, dupa ce ai indepartat tratamentul, nu-l mai folosi. Unele persoane sunt alergice la ulei de ricin.

| Eileithy a răspuns:

Da, uleiul de ricin este un tratament foarte bun. Genele devin mai dese si mai lungi. Diferenta se poate observa dupa aproximativ o saptamana.

| cristin_8513 a răspuns:

Iti recomand TRATAMENTUL DE GENE SI SPRANCENE FORTICILS de la DR TEMT, www.drtemt.ro, este foarte bun pentru cresterea si fortifierea genelor