| Daria a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la o nunta, avand in vedere ca am 13 ani? Dati-mi si linkul de al rochie si pantofi.
happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Narsha a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/......320/70.jpg
Ce zici de o rochie ceva in genul iar pentru patnofi niste sandale albe sau argintii sau o pereche de balerini :)http://www.divahair.ro/......i-albi.jpg
Parul poti sa til prinzi intr-un coc sau cu un rac mai elegeant de par si daca vrei poti sa te dai cu luciu de buze si putin fard in ce culoare vrei tu...
Fundita?