| CoolStyle99 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la scoala(in afara de uniforma)?

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cu ce crezi tu ca te reprezinta si iti sta bine. Daca trebuie sa porti uniforma, iti recomand doar sa accesorizezi putin tinuta, de exemplu: o esarfa draguta, o bratara sau un inel etc. Daca nu ai uniforma, poti purta jeansi (de preferat bleumarin, albastri sau negri si fara taieturi exagerate sau alte chestii de genul), o camasa/bluza sau tricou in culori pastelate (poti purta si culori mai tipatoare, insa pe deasupra ar fi bine sa porti un cardigan, bolero sau o vesta), adidasi sau cizme. Imbraca-te cum simti tu si ai grija sa nu pari vulgara sau indecenta. Si inca ceva: nu purta mai mult de 3 culori la o tinuta, deoarece vei parea ca un clown. Sper ca te-am ajutat!

| hunterpainting a răspuns:

Cu ce vrei tu