| Incarcare a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac? puppy dog eyes Pe afara, la scoala oh go on

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Alege mereu sa te imbraci cat mai comod si incearca pe cat posibil sa sortezi culorile.
Iti recomand culori pale cum ar fi:rozul deschis,bejul,corai deschis,s.a dar in unele zile poti incerca si culori mai tipatoare cum ar fi turcoazul sau albastrul inchis.
Tricouri lejere care sa lase umarul putin dezgolit,sacouri colorate la scoala,blugi albastrii, negrii sau colorati, esarfe, tenesi, sneakers sau balerini!
Trebuie doar sa ai imaginatie.
Papa :*

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cobina o pereche de blugi cu un sacou si o camsa si o pereche de balerini si, ceva accesorii, gen o curea(daca ai talie subtire si vrei sa ti-o marchezi), o brosa, o esarfa, un ceas de mana, un colier, o pereche de cereci lunguti, o bratara etc. Ai mai putea purta o fusta creion cu o cmasa sau o bluza ceva mai eleganta si un sacou deosebit pe deaspura si o pereche de pantofi cu toc mediu. Ai mereu mare grija la asortarea culorilor, dar si la machiaj, manichiura, pedichiura, coafura, parfum etc. Fii intotdeauna feminina, frumoasa, eleganta, decenta si poarta doar hainele care te avantajeaza, nu obligatoriu cele in tendinte.