| publicname a întrebat:

Cu ce creme ati scapat de punctele negre?

4 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Am folosit masca cu albus de ou+malai si de 2 ori pe saptamana, seara, m-am dat cu Tetraciclina unguent pe zonele afectate.

| baru a răspuns:

Fara creme Cu rostopasca Pa

| oriflame4u a răspuns:

Sau, o lotiune buna de curatat fata si apoi o crema protectoare adaptata varstei si tipului tau de ten. Nu incerca sa le scoti ca se vor inmulti... Te asteptam si pe tine aici, http://oriflame4u.wgz.ro Impreuna putem gasi mai mult decat solutia optima pentru a te bucura de un ten perfect. Pupici