| livethislife a răspuns:

Sunt asa de tari! Cred ca eu turquoise sau portocaliu. Daca as putea, totusi mi-as face asta

| Chαяtreux a răspuns:

Mor dupa ultima culoare. Dar din pacate sunt inchisa la ten, si mi-ar sta ca naiba laughing dar daca esti alba, ti-ar sta superr

| Kasia a răspuns:

Cu ultima.:X

| Iubibilăă a răspuns:

Imi place asa cum sunt: bruneta.

| Ralucutza15 a răspuns:

Nu m-as vopsi cu niciuna! Sunt prea stridente. Eventual mi-as face varfetele cu ultima nuantawinking

| Shara17 a răspuns:

Dintre variantele tale oscilez intre a doua si ultima, dar dupa mine m.as face visina putreda (asa: https://www.google.ro/......ps?/search )

| pufy6646475 a răspuns:

Eu as alege-o pe penultima deoarece albastrul nu va parea asa de tipator sau pe ultima, care desi este foarte puternica, este cat de cat obisnuita.Eu oscilez intre cele doua.Parerea mea. Sper ca te-am ajutat happy

| jwatson a răspuns:

Prima varianta. Imi plac super mult roscatele insa eu am tenul mai inchis si nu ar fi un experiment prea reusit sa ma vopsesc asa... fml.