| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori trebuie sa amestec ca sa obtin culoarea asta http://www.gotica.ro/img/produse/1-15000/537/Vopsea-de-p ar-Pastel-Pink.jpg si cat din fiecare?

5 răspunsuri:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! pai cred ca cel mai bine te-ai duce la un coafor si iti da comanda acolo de vopsea exact la culoarea asta o prietena de-a mea si-a data este mai scumpa intr-adevar cam 30 de lei dar este mai buna si sti sigur ce iei bafta:*

| anonim_4396 explică (pentru alina_8632):

Asta e 35, stiu de cea Elumen care se gaseste doar la saloane dar nu stiu pretul si nici unde exact...

| alina_8632 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e simplu te duci la un salon ii arati poza pe telefon si iti arata daca are acea culoare daca nu o rogi pe respectiva frizerita sa iti dea comanda ii platesti si ti-o da acasa tiehappy

| anonim_4396 explică (pentru alina_8632):

Ai idee cat ar costa vopseaua daca intreg procesul e 250-300?

| alina_8632 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! pai cam atat e 30 de lei o vopsea de la un salon stiu ca o prietena de-a mea si-a dat comanda la un salon aici la noi si doamna respective I-a zis ca 30 de lei costa vopseaua..bafta:*