| alexx22 a întrebat:

Cu ce culori asociati turcoazul?

Răspuns Câştigător
| didu48 a răspuns:

Maro inchiswinking In rest, alb si negru, bineinteles happy

3 răspunsuri:
| Fiuryan a răspuns:

Un albastru aqua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoazul merge bine cu rozul bombo (asa zic eu).De ex daca ai o geanta turcoaz poti s'o iei cu o rochie neagra sau pantaloni si bluza neagra...de asemena merge si cu gri.depinde de tine ce iti place.love struck dar daca ai o bluza turcoaz nu mai sthiu.Dak nu te referi la imbracaminte, sorry .sper sa-ti fiu de ajutor.macar cate de cat sa-ti dau macar o idee.papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoazul merge bine cu rozul bombo (asa zic eu). De ex daca ai o geanta turcoaz poti s'o iei cu o rochie neagra sau pantaloni si bluza neagra...de asemena merge si cu gri.depinde de tine ce iti place.love struck dar daca ai o bluza turcoaz nu mai stiu. Daca nu te referi la imbracaminte, sorry. sper sa-ti fiu de ajutor.macar cate de cat sa-ti dau macar o idee.papa