| Mayy a întrebat:

Cu ce culori la fuste/pantaloni scurti, merg ciorapii maro inchis?happy

Răspuns Câştigător
| mariamary a răspuns:

Auriu, bej, ecru, roz-somon, verde-menta, liliachiu, galben mustar, portocaliu (terracotta sau piersica) si chiar visiniu.

3 răspunsuri:
| blackshinystar a răspuns:

Crem

| Anuldedinainte a răspuns:

Poti adauga un maron deschis... Sau poate albastru, caci ciorapii sunt maron inchis si seamana cu bronzul. La aceste haine poti adauga o camasa bagata in pantaloni lasata libera, o bratara groasa draguta, si poate un lant lung, lasat pe o esarfa legata la gat. La acestea adauga niste tocuri cu talpa ortopedica sau conversi! happy

| michidutza a răspuns:

Galben albastru