| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi sugerati sa ma imbrac de Revelion? Este posibil sa plec cu prietenul meu pe undeva?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pai... imbraca-te cum iti e mai comod si cum te simti tu bine, de plida, eu iti sugerez sa te imbraci:
1. intr-o fusta cu o bluza eleganta ( cu dantela )
2. pantaloni de petrecere si o bluza cu spatele gol
3. intr-o rochita eleganta si comoda pentru tine
4. fusta / pantaloni cu un tricou de petrecere si cu un pulover pana la mijloc
Astea au fost sugestiile mele, poti alege una din ele sau daca ai o idee mai buna. Cat de mers undeva, asta depinde de el si de tine si poate mergeti cu mai multi prieteni
succeswinking happy

12 răspunsuri:
| CeImbracAzi a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi despre ce ai putea imbraca http://www.ceimbracazi.ro/ce-imbraci-la-munte-de-sarbatori/

| Nic a răspuns:

Depinde foarte mult si de ceilalti invitati de la petrecere.Nu vrei sa fi prea eleganta sau prea putin eleganta cand majoritatea sunt exact opusul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati pentru ultimul semn de intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde unde pleci, daca este la munte colanti si o bluza lunga cu guler colant gri negru alb, daca masa este preten tioasa, atunci o rochita schurta cu ceva cercelusi colorati o gentuta mititica cizme scurte sau pantof cu toc, cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bulinooooo? daca esti cu prietenul... vrei sa te imbraci? asta poate nu corespunde cu dorinta lui. ia mai discuta cu domnia sa si vezi; ce parere are?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tepes, zapacit ca de obicei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa iti cumperi ceva cel mai mult depinde de bugetul tau... dar eu ti-as recomanda o bluza-stil plovar cu o helanca cu o culoare aprox. asemanatoare si o pereche e colanti neaparat negriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arn64...asa raspuns...chiar aveam nevoielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te astept sa vb pe messenger: pprintzy am ajutat mai multe fete si sunt dispusa sa te ajut si pe tine

| arn64 a răspuns:

Cu ce te imbraci atunci cand mergi cu prietenul in locul respectiv.

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

In capra ca sa semene cu traditia si obiceiurile noastre dragi!laughingGlumeam.

In primul rand daca e Revelion ca sa nu ingheti sa fie o rochie groasa frumoasa daca te duci la un suc.

Al doilea rand niste papuci grosi si frumosi si niste ciorapi albi ca sa se asorteze cu clima judetului.

Al treilea rand sa fi un pic machiata dar mai mult naturala. Multi barbati le plac silul normal nu prea machiat. Sa ai succes. Te pup kisskisskiss.