| FrozenRose_7553 a întrebat:

Cu ce imi sugerati sa ma imbrac de revelion avand in vedere ca imi petrec revelionu cu prietenii la cineva acasahappy?

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Deci iti iei o rochie scurta destul de frumoasa cu cizme lungi

blugi o bluza lunga si cizme lungi peste blugi

bluza de aia care se poarta cu helanca pe dedesubt si cu colanti pe suvb, tot asa cu cizmelewinking

sper ca te-am ajutat

un 2011 fericithappy

am mare nevoie de o fundita imi dai te rog?big grin

papakiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las` ca iti spune stilistul laughing: daca il faci in casa te sfatuiesc sa iti iei o rochie, cat-de-cat simpla. Daca il faci in ceva club, ia ti o camasuta fara accesorii (papion zorzoane etc happy )