| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ma pot imbraca in prima zi de scoala? Trec in clasa a8a si imi place sa ma imbrac casual si smart casual.

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu ti-as sugera ceva simplu si practic, daa tot zici ca iti place casual. de exemplu o pereche de blugi, un tricou, o pereche de sandale/ bascheti. Ramane la latitudinea ta. Cert e ca nu ar trebui sa te impopotonezi din prima zi de scoala. Fii cat mai naturata si asa te vei simti cel mai bine.

Bafta!

| Elvina a răspuns:

Blugi, camasa alba, geanta. Bafta!

| τττ a răspuns:

Draga JustMyLove, te imbraci cum te simti tu mai bine.Nu te impopotana, dar nu arata nici foarte...Fi tu insuti si imbraca-te cum vrei.