| CARMENCITA a întrebat:

Cu ce mijloace de transport pot ajunge la Mall-ul de pe 13 Septembrie? As vrea un link unde scrie despre acest Mall.

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Care mall?

| CARMENCITA explică (pentru crissa20):

Am scris in intrebare.Trebuie sa ma intalnesc cu cineva la Mall-ul de pe Calea 13 Septembrie si nu stiu cum si nu gasesc pe net nici un Mall pe 13 Septembrie.

| crissa20 a răspuns (pentru CARMENCITA):

A...pay asa spune! Am crezut ca vrei sa ajungi de pe 13 septembrie la mall! Pe calea 13 septembrie circula tranvaiele : 1, 11, 25! Dar nici eu nu am auzit de mall la 13 septembrie, sigur nu e vorba de afy palace care e la cateva statii de 13 septembrie?