| Ofatadinanonimat a întrebat:

Cu ce pot asorta acesti colanti?
http://www.catryoshka.ro/......LORATE.jpg

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CiocolataCalda a răspuns:

Ceva simplu. "Conversi" negri, si un maieu sau tricou negru.

| BubblesWorld a răspuns:

Cred ca ar merge bine cu un tricou mai lung si mai lejer sau cu un maieu cat mai simplu, de culoare neagra sau un verde de ala cum sunt craniile de pe colanti. Fara imprimeuri florale, bulinute sau alte modele incarcate deoarece colantii sunt desul de incarcati. happy

| Ofatadinanonimat explică:

Multumesc tuturor pentru sugestii. I-am dat fundita lui "cat" pentru ca a venit cu cateva exemple big grin