| Silviu0101 a întrebat:

Cu ce pot asorta o pereche de adidasi rosii? Sunt si putin luciosi btw. Funda la cel mai bun raspunshappy

PS:Eu ma gandeam la niste blugi negri/albi cu un hanorac rosu si o bluza alba/neagra sau eventual rosie., dar asta e doar parerea mea vreau sa o aud pe a voastra. happy, app sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| lalaballet a răspuns:

Blugi negri, bluza alba, hanorac rosu

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Niste blugi inchisi la culoare, cu un hanorac rosu, sau jeansi albi.

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Niste blugi negrii, dar simpli, cu un hanorac tot negru si cu o bluza rosie. Cam atat, dar poti lua si o sapca de rapper daca vrei, tot rosie :3

| Wøodenpints a răspuns:

Adidași roșii lucioși? Cu sutien și mărgele.

| WeAreLegion a răspuns:

Esti baiat da te preocupa hainele ca pe o fatalaughing)))

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Blugi negrii+hanorac\tricou rosu
sau
blugi negrii+hanorac\tricou negru
sau
blugi albi+hanorac\tricuo rosu