| Silviu0101 a întrebat:

Daca poti adidasi supra rosii te face sa arati ciudat?, adica gen papagal sau clown? sau daca ii asortezi cu niste blugi albi de ex o bluza rosie sau alba si un hanorac negru, sau chestii de genul, vor arata bine? Vreau pareri pro si contra. Dau fundita la cea mai bun parere si voturi la restul happy

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Se poartă aceste culori mai excentrice, deci nu poţi spune că vei arăta foarte ciudat. Poate din prisma celor care nu agreează aceste culori în îbrăcăminte.
Însă eu te sfătuiesc ca dacă ai adidaşii roşii să alegi o bluză sau un hanorac roşu, sau cel puţin să aibă ceva roşu pe el. Însă fiind vorba de alb, care se potriveşte mai cu orice, nu e rău nici dacă pe lângă blugii albi îţi iei un hanorac alb.
Însă să nu combini adidaşii roşii cu blugi şi hanorac verde, de exemplu.
Baftă!