| missanonim a întrebat:

Cu ce pot sa ma epilez in zona inghinala in afara de ceara si epilator? cu bigul ma voi irita? exista creme epilatorii speciale pentru asa ceva? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Tibyarad a răspuns:

Epileazate in vana cand faci baie in apa, la apa nici nu simti bigul, nu irita si nici nu te zgarie, cremele epilatoare pot provoca reactii adverse.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!happy
da exista creme cauta la farmacie.
noroc!

| abcdefg_8927 a răspuns:

Cu bigul nu te iriti, da exista creme

| abcdefg_8927 a răspuns:

Crema se numeste ELMIPLANT crema depilatoare! succes :d

| kittty a răspuns:

Exista, eu folosesc crema depilatoare de la farmec cu aloe vera si nu te iriti sau asa. tio recomand:d

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Da sunt creme dar nu te rade cu big ci cu aparete de unica folosinta cum ar fi venus sau alea de gilette daca stau sa ma gandesc cu bigul nu cred ca te iriti