| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma epilez inghinal cu creme, bigul in afara de ceara si nu stiu cum sa folosesc produsele pas cu pas, imi puteti spune procedeul? Am o varsta mai mica si nu pot sa vb cu cineva despre asta

1 răspuns:
| libra_3588 a răspuns:

Toate cremele au instructiuninde folosire... nu cumpara creme fara instructiunu... totusi majoritatea se aplica pe zona dorita si se lasa sa actioneze cam 30 de minute apoi se indeparteaza co o spatula se clateste cu apa nu se pune nici un fel de creme.