| L0ve a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de craciun si revelion?
sunt fata, 13 ani, craciunul il fac in dfamilie si revelionul cu prietenii
mersi:*

Răspuns Câştigător
| Conanry99 a răspuns:

As putea sa-ti spun de Craciun cum sa te imbraci.
Deci,Craciunul trebuie sa aduca multa bucurie la tine in familie!
Poti sa-ti iei niste pantaloni albi, bluza rosie si pantofi sau cizme negre, daca ai o caciula rosie sa ti-o pui pe cap dar daca ai chiar o caciula de Mos Craciun ar fi perfect!
Sa ai un Craciun si un Revelion fericit!

3 răspunsuri:
| GabytzGabytzu a răspuns:

In craciunita

| Selena0207 a răspuns:

Blugi negri mai strambtzi, cu niste cizme scurte sau niste tenesi su o bluza lunga si peste bluza o culoare(neagra sau macar sa se vada pe bluza. Uite cam la ce ma refer(cateva poze poate iti vor da niste idei:http://www.facebook.com/......media/set/

| scumpik02 a răspuns (pentru Selena0207):

Bine mai... coco girl e un joc!