| LeeOm a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? thinking sunt in clasa a saptea, si sunt fatalaughing (fara rochii si balerini)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de jeansi mulati (dar nu gata sa plesneasca), o bluza putin larga, mai eleganta, pe care o poti baga in pantaloni si o pereche de sneakersi, cu putin toc.
Ca accesorii, ai putea folosi niste cercei finuti, simpli sau o bratara finuta.
Aaa, da, si o geanta care sa mearga la tinuta.
Bafta!

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

| AnonimaAntonia a răspuns:

Important e sa nu te imraci in rochii, fuste, sau ceva elegant. Cel mai bine e sa te imbraci cu o pereche de blugi, Un tricou dragut, niste tenisi colorati o pereche de cercei care sa nu iasa in evidenta, si eventual o bratara simpa. Daca e mai frig poti adauga o geaca de piele.

| IcIlIBmAb a răspuns:

Ai putea lua o pereche de jeansi, un tricou animat, un pulover care sa se asorteze, niste tenesi in picioare, o geanta in spate, doar pe umarul drept, o cordeluta/sapca fashion, un ceas tare si ochelari (daca e cazul)
O zi bunawinking

| jessi12 a răspuns:

Poti lua blugi..asortati cu niste ghetute cu platforma sau fara (depinde cum iti place), o bluza cu pietre sau cu diferite desene, peste bluza eventual poti asorta o geaca de piele ..parul ondulat cu o bentita draguta..accesorii ..si cam atat. happy

| Biancasmk17 a răspuns:

O pereche de jeansi, o camasa alba cu o vesta sau geaca de blugi cu o pereche de tenesi si geanta!