| eutssa a întrebat:

pls... o opiniebatting eyelashes...trec in clasa a9a si ma gandeam ca in prima zi de scoala sa ma imbrac in:jeansi gri, vestuta gri si cu nasturii movalii, balerini albi si o camasa cu carouri mov inchis si cateva accesorii finutethinking Ce parere aveti?big grin

11 răspunsuri:
| G a răspuns:

Sounds nice. big grin dar daca as fi in locul tau mi-as lua niste pantofi mai inchisi decat balerinii, mai ales daca (sta sa) ploua.

| overdose90 a răspuns:

Eu vreau sa iti dau un sfat. Nu stiu cum e la tine, dar la mine la liceu boboacele sunt cam luate la misto de felul in care vor ele sa iasa in evidenta. Fetele mai mari rad de ele, ceva de genul "cine se cred astea?".

eu sunt in anul 2 de facultate si recunosc sincer ca ma voi duce la mine in oras in prima zi de scoala doar pentru a vedea cine sunt noile boboace, si a le ironiza.

nu zic ca nu e interesanta imbracamintea ta, dar fetele mai mari sunt cam rautacioase, si s-ar putea sa le atragi atentia...in sensul rau... unele iau si bataie la mine pentru asta.

kisses.

| CM7YRE a răspuns:

Mie imi suna bine costumatia happy

Răspuns utilizator avertizat
| Biby a răspuns:

Este super tinuta! Cea mai draguta si frumoasa de pe site! Bafta la liceu!

| Mar a răspuns:

O idee extraordinara. de ce nu? chiar tinuta e tare. dar totusi nu conteaza parerea noastra. conteaza sa iti placa tie. pupici

| gya_8439 a răspuns:

Dap e superr tare dar deu nde ai luat vesta? ca ioh nu am vazut la zara, la berska nici la stradivarius?

| BoObLe a răspuns:

Dragutzbatting eyelashes

| Alexutza_4600 a răspuns:

Vesta neagra mai bine si balerinii la fel.parerea mea big grin / fiecaare cu gusturile lui

| Lulu_9887 a răspuns:

Imi place love struck. Bafta la liceu >big grin

| madw_6466 a răspuns:

Hey, boboaco, mie mi se pare foarte ok vestimentatia ta in afara balerinilor care ar fi putut fi mov sau grithinking apropo, la ce liceu ai intrat?